fbpx

Avtomehanik – tehnik mehatronike (ž/m/d) – za delo v pisarni // KFZ-Mechatroniker / -Techniker (w/m/d) – Büro statt Werkstatt

Vam po žilah teče ‘bencin’ in imate veliko strast do avtomobilov? Če želite praktične izkušnje iz delavnice prenesti v pisarno, ste na pravem mestu.

Na slovenskem trgu iščemo

Avtomehanika – tehnika mehatronike (ž/m/d) –
za delo v pisarni namesto v delavnici

Dobrodošli v Real Garant

Kot vodilno podjetje na evropskem trgu na področju zagotavljanja zadovoljstva strank v avtomobilski industriji skupaj z več kot 180 zaposlenimi oblikujemo prihodnost. Strankam v 32 državah ponujamo inovativne izdelke, s katerimi krepimo in širimo naše vezi z njimi. S partnerjem Zurich Group Germany imamo v ozadju močnega delničarja, ki aktivno spodbuja in podpira našo rast. Če želite tudi vi rasti skupaj z Real Garantom, potem ste na pravem mestu!

Vaše naloge v naši ekipi:

V sodelovanju s sodelavcem iz prodajnega sektorja boste skrbeli za rast našega podjetja v Sloveniji in na Hrvaškem, obravnavali povpraševanja naših strank in reševali reklamacije. V podjetju boste imeli različne naloge in obveznosti:
• Sprejemanje zahtevkov za popravilo s strani naših strank preko e-pošte in telefona.
• Preverjanje, ali je popravilo zajeto v naši garanciji in ali je ocena stroškov verodostojna.
• Po potrebi vključitev zunanjih partnerjev, npr. izvedencev v obravnavo primera.
• V celotnem postopku boste v stiku s prodajalci avtomobilov, proizvajalci, izvedenci in garancijskimi upravičenci.

Wir suchen in Slowenien einen

KFZ-Mechatroniker / -Techniker (w/m/d) –
Büro statt Werkstatt

Willkommen bei Real Garant

Als europäischer Marktführer im Bereich Kundenbindung für die Automobilbranche gestalten wir gemeinsam mit über 180 Mitarbeitenden die Zukunft. Wir bieten unseren Kunden in 32 Ländern innovative Produkte zur Festigung und zum Ausbau der Kundenbeziehung. Mit der Zurich Gruppe Deutschland haben wir dabei einen starken Aktionär im Hintergrund, der unser Wachstum aktiv fördert und unterstützt. Wenn auch du Lust hast, gemeinsam mit der Real Garant zu wachsen, dann bist du bei uns genau richtig!

Deine Aufgaben in unserem Team:

Gemeinsam mit einem Vertriebskollegen treibst du unser Unternehmenswachstum in Slowenien und Kroatien voran, kümmerst dich um die Anfragen unserer Kunden und bearbeitest Schadensfälle. Dabei übernimmst du vielfältige Aufgaben:
• Du erhältst die Reparaturanfragen unserer Kunden per E-Mail und Telefon
• Anschließend prüfst du, ob die Reparatur von unserer Garantie abgedeckt und der Kostenvoranschlag plausibel ist
• Wenn erforderlich, bindest du externe Partner, z.B. Gutachter, in die Bewertung des Falles mit ein
• Im gesamten Ablauf bist du im Kontakt mit Autohäusern, Herstellern, Sachverständigen und Garantienehmern

PRIČAKUJEMO

Od vas pričakujemo:

Vam po žilah teče ‘bencin’ in imate veliko strast do avtomobilov? Če želite praktične izkušnje iz delavnice prenesti v pisarno, ste na pravem mestu. Veseli bi bili tudi, če:
• Imate tehnično izobrazbo, npr. ste po poklicu tehnik mehatronike.
• Imate izkušnje z delom v servisni delavnici ali s področja, usmerjenega v zagotavljanje storitev za stranke, na primer kot svetovalec v servisni službi.
• Uživate v stikih z ljudmi, ste komunikativni in prepričljivi.
• Zelo dobro pisno in govorno obvladate slovenski in hrvaški jezik, znanje nemškega ali angleškega jezika je prednost.
• Radi delate samostojno in si postavljate visoke standarde kakovosti.

Das wünschen wir uns von dir:

Benzin im Blut und Leidenschaft für Autos. Wenn du Lust hast, deine praktischen Erfahrungen aus der Werkstatt nun im Büro anzuwenden, dann bist du bei uns richtig. Darüber hinaus freuen wir uns, wenn du:
• Eine KFZ-technische Ausbildung, z.B. zum Mechatroniker oder Techniker hast
• Über Berufserfahrung in der Werkstatt oder im service- und kundenorientierten Umfeld, z.B. als Serviceberater verfügst
• Spaß am Kontakt zu Menschen hast, kommunikativ und überzeugend bist
• Sehr gute Slowenisch- und Kroatischkenntnisse in Wort und Schrift, Deutsch- oder Englischkenntnisse sind von Vorteil
• Gerne eigenständig arbeitest und einen hohen Qualitätsanspruch hast

NUDIMO

Nudimo vam:
• Nikoli vam več ne bo treba delati v hladni delavnici: namesto v delavnici delajte v pisarni.
• Prilagodljiv delovni čas v okviru dela od doma in prosto ob sobotah.
• Kratki procesi odločanja, medsebojna podpora in spoštljiva korporativna kultura.
• Dodatni dnevi dopusta za božič in silvestrovo.
• Privlačen zaslužek glede na individualne kvalifikacije in poklicne izkušnje.
• Mednarodno okolje s pisarnami v Madridu, na Dunaju, v Baslu, Veroni, Budimpešti in Waasmunstru.

Kako naše sodelavke in sodelavci ocenjujejo Real Garant na Kununu, si lahko ogledate tukaj

Veselimo se, da vas spoznamo.

Melanie Haas z veseljem pričakuje vašo popolno prijavno dokumentacijo, vključno z dokazili o izobrazbi, pričakovano plačo in možnim datumom začetka dela. Vabimo vas, da pošljete svojo prijavo s priloženim življenjepisom na: career@realgarant.com.

V primeru dodatnih vprašanj, vam Melanie stoji z veseljem na razpolago na telefonski številki +49 711 49063 463.

www.realgarant.com

Was wir dir bieten:
• Nie mehr in der kalten Werkstatt stehen: Den Wechsel aus der Werkstatt ins Büro
• Flexible Arbeitszeiten im Homeoffice und ohne Samstagsarbeit
• Kurze Entscheidungswege, gegenseitige Unterstützung und eine wertschätzende Firmenkultur
• Zusätzlicher Urlaub an Weihnachten und Silvester
• Attraktives Einkommen, je nach Ihrer individuellen Qualifikation und Berufserfahrung
• Internationales Umfeld mit Niederlassungen in Madrid, Wien, Basel, Verona, Budapest und Waasmunster

Wie unsere Kolleginnen und Kollegen Real Garant auf Kununu bewerten findest du hier.

Wir freuen uns darauf, dich kennenzulernen:

Melanie Haas freut sich auf deine vollständigen Bewerbungsunterlagen inkl. Zeugnissen, Gehaltsvorstellung und deines möglichen Starttermins. Bitte sende diese per E-Mail an career@realgarant.com.

Deine Fragen beantwortet sie dir gerne unter +49 711 49063 463.

ZAHTEVANA IZOBRAZBA

III. – dokončana poklicna šola;IV. – dokončana srednja strokovna šola;V. – dokončana gimnazija in ostale štiriletne šole;VI./1 – višješolski strokovni programi;VI./2 – visokošolski strokovni programi / 1. bolonjska stopnja

VRSTA DELA

redno, določen d. č.

NAČIN ZAPOSLITVE

polni delovni čas

PRIJAVA JE MOGOČA DO

22.12.2022

KONTAKT

Spoštovani. Nahajate se na prenoveljenem portalu NajdiSiht.si. Ker je portal v začetni fazi, je ponudba oglasov še nekoliko oskubljena, vendar se trudimo, da za vas poiščemo prav VSA prosta delovna mesta na Koroškem! Hvala za razumevanje