Kot M&A Senior Associate boste odgovorni za vodenje, koordinacijo in nadzor M&A projektov, vključno s skrbnimi pregledi in vrednotenjem podjetij.
Iščemo dolgoprogaša. Ne tistega, ki išče dober štart – ampak tistega, ki razume težo ciljne črte.
M&A je maraton. Začneš s številkami, zaključiš z ljudmi. Vmes je teren poln nepredvidljivih ovinkov – modeli, skrbni pregledi, dolgotrajna pogajanja in negotovosti, ki se ne razrešijo čez noč.
Zato ne iščemo nekoga, ki obožuje hitrost. Iščemo nekoga, ki ceni kontinuiteto. Ki ve, da se pravi posel začne šele po podpisu LOI. Ki razume, da ima vsaka akvizicija svoje »za« in »proti« – in da je tvoja naloga, da jih vse ohraniš na progi.
Če veš, da ima vsak due diligence trenutek, ko se vse zamaje – a ti ostaneš zbran. Če veš, da valuacije niso natančne, a so pomembne. Če ti je znan tisti občutek, ko se Excel združi z zaupanjem. Potem morda ravno tebe čakamo na tej etapi.
Kot M&A Senior Associate boste odgovorni za vodenje, koordinacijo in nadzor M&A projektov, vključno s skrbnimi pregledi in vrednotenjem podjetij.
Vaše delo bo obsegalo tudi:
• analizo finančnih podatkov, raziskavo primerljivih podjetij na trgu ter izdelavo finančnih in vrednostnih modelov;
• koordinacijo celotnega postopka prevzema podjetij za skupino ter spremljanje njihove uspešnosti;
• vzpostavljanje in vzdrževanje profesionalnih odnosov s poslovnimi partnerji ter sodelavci iz drugih oddelkov in podjetij.